Nazwa stanowiska: Spawacz/Operator robota spawalniczego
Miejsce pracy: 06796 Sandersdorf-Brehna (50 km od Lipska)
Początek pracy: lipiec/sierpień 2023

Oferta obejmuje:

Wynagrodzenie 19,00 Euro brutto/h
nadgodziny płatne +25%
praca w porze nocnej (trzecia zmiana) +25%
• wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
• wypłata w Euro
• możliwość wypłaty zaliczki
• brak „zeitkonta”

Wymiar czasu pracy:
• praca poniedziałek-piątek
• regularny tydzień pracy wynosi 37,5 godzin
• praca na trzy zmiany (poranna, popołudniowa i nocna)
• płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

Zakwaterowanie:
• 250 Euro miesięcznie za pokój jednoosobowy
• pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
• odległość od miejsca pracy w promieniu 10 km.

• Kompletne wyposażenie w ubrania robocze (spodnie, bluza, buty, rękawice)
• Opieka polskiego koordynatora w czasie pobytu w Niemczech
• Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Opis stanowiska pracy:
• Obsługa robota spawalniczego (praca z rysunkiem technicznym)
• Sprawdzanie spawów oraz rozpoznawanie i korygowanie błędów produkcyjnych
• Drobne prace przy konserwacji i serwisowaniu materiałów i sprzętu roboczego

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy min rok
• Umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• Prawo jazdy i własny środek transportu
• Gotowość do podjęcia pracy w lipcu/sierpniu 2023
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Zapraszamy do składania aplikacji 🙂

Aplikuje