Potrzebujesz pracowników?

Jeśli chcesz zatrudnić pewnych pracowników z Polski to dobrze trafiłeś. Poszukujemy, rekrutujemy i zatrudniamy pracowników, których możemy użyczyć Twojej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszym Outsourcing Managerem (e-mail: firma@w4p.com.pl telefon: +49 (0151) 64550640) i zadaj pytania. Powiedz kogo potrzebujesz a my zajmiemy się resztą. Po podpisaniu umowy możesz zamawiać u nas pracowników.

 

Kim jesteśmy?

Od ponad 10 lat dostarczamy do różnych firm w Polsce pracowników średniego i niższego szczebla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku niemieckiego oferujemy możliwość outsourcingu pracowników do pracy w Niemczech.

 

Rekrutacja

Jeśli jesteś zainteresowany bezpośrednim zatrudnieniem pracowników z Polski – możemy ich dla Ciebie znaleźć i przeprowadzić wstępną rekrutację. W ten sposób, zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi, otrzymasz pakiet wyselekcjonowanych pracowników, z których będziesz mógł wybrać tych, których zechcesz zatrudnić. W ten sposób zaoszczędzisz czas, a nam zapłacisz jedynie za pracowników, których zatrudni Twoja firma.

 

Jak działamy?

Nie jestesmy wielkim koncernem, zatrudniającym tysiące pracowników. Dlatego też potrafimy być elastyczni w wielu sytuacjach i dostosowujemy się do postawionych nam wymagań. Działamy sprawnie. Wychodzimy z założenia, że lepiej zrobić coś dokładniej, zapewniając wymaganą jakość usług. Wybierając naszą firmę możesz być pewny, że zrozumiemy Twoje wymagania i profesjonalnie się do nich dostosujemy.